Волкер: США і ЄС розглядають можливість нових санкцій за Керч

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що на Заході обговорюють можливість нових санкцій проти Росії через агресію в районі Керченської протоки.

Про це він сказав під час прес-брифінгу телефоном із Брюсселя, передає “Голос Америки”.

“І Сполучені Штати, і Європа розмірковують, які додаткові заходи ми маємо застосувати, якщо Росія не відпустить полонених моряків і далі домагатиметься контролю над Керченською протокою”, – підкреслив він.

Волкер пообіцяв, що РФ не залишиться непокараною за агресію в Чорному морі.

 Як зазначив дипломат, поки що жодних рішень немає, але ці рішення США і ЄС можуть ухвалити вже в лютому, напередодні річниці анексії РФ Криму.

Відповідаючи на запитання щодо того, чи можуть нові санкції торкнутися російських портів в Азовському морі, спецпредставник США заявив, що такі кроки теж розглядаються.

“РФ не повністю заблокувала доступ українських суден до українських портів. Скидається на те, що вони вдалися до політики навмисного уповільнення. А це означає здорожчання морських перевезень, збитки для економіки регіону.

Наша мета – це не санкції заради санкцій. Мета – відновити вільний прохід Керченською протокою в усі порти”, – наголосив Волкер.

Нагадуємо:

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *