Волкер прокоментував відведення українських підрозділів у Станиці Луганській

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер привітав відведення українських військових під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

Картинки по запросу волкер фото

Про це він написав у Twitter.

“Хороший крок України у Станиці Луганській. Тепер Росія зобов’язана вжити відповідних заходів для зміцнення припинення вогню, включно з виведенням важкого озброєння і роззброєння незаконних збройних формувань”, – підкреслив дипломат.

Разом з тим,  спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер висловив жаль з приводу рішення ПАРЄ про підтвердження повноважень делегації РФ без обмежень.

“Шкода, що ПАРЄ забула про свої принципи і права людини …”, – написав Волкер в своєму Twitter.

Спецпредставник Діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік теж вітав процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській.

Волкер прокоментував відведення українських підрозділів у Станиці Луганській

Він висловив надію, що це послужить каталізатором для подальших кроків по мирному вирішенню конфлікту на Донбасі, йдеться в повідомлення для друку посла Сайдік з приводу початку розведення сил і засобів на узгодженій ділянці в районі Станиці Луганській, повідомляє Укрінформ.

“Я щиро вітаю започаткований сьогодні процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській. Висловлюю свою вдячність сторонам за прийняття необхідних для цієї важливої ​​події рішень і настійно закликаю докласти всіх зусиль, щоб цей процес завершився успішно”, – заявив Сайдік.

Він висловив подяку СММ ОБСЄ за активне сприяння процесу розведення.
“Сподіваюся, що успішна реалізація даної операції в Станиці Луганській послужить каталізатором для подальших кроків по мирному вирішенню конфлікту на сході України, і, зокрема, для підтвердження прихильності надійному, стійкому і безстроковому перемир’ї”, – сказав спецпредставник Діючого голови ОБСЄ.

Нагадаємо:

  • Штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.
  • У Штабі операції Об’єднаних сил наголосили, що відведення українських підрозділів у Станиці Луганській не послаблює оборонні можливості українських військових на цій ділянці.
  • Російське видання ТАСС, посилаючись на представників незаконного збройного формування “ЛНР”, повідомило, що бойовики також розпочали розведення сил і засобів на ділянці номер один “Станиця Луганська”.
  • 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – у районі Золотого, Станиці Луганської на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів.
  • Українська армія і бойовики в районі КПВВ повинні були відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *