Агентство ЄС : у Європі інфікування COVID-19 повернулося до рівня березня

Захворюваність на COVID-19 в Європі повернулась до рівня, який спостерігався у березні, коли спалах коронавірусу заходив у пікову фазу. Про це заявила директор Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) Андреа Аммон у середу, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на агентство Reuters.

“Вірус не спав усе літо. Він не взяв відпустку”, – заявила Аммон євродепутам під час чергових слухань.

За її словами, дані на цьому тижні показали, що в Європі на 100 тисяч осіб припадає 46 підтверджених випадків коронавірусу.

“Ми майже повернулися до цифр, які ми бачили в березні”, – сказала Аммон.

Згідно з даними ECDC, в березні кількість інфікованих людей на 100 тисяч населення склала приблизно 40 наприкінці місяця і до квітня продовжила зростати до приблизно 70 осіб на 100 тисяч населення.

Нинішнє збільшення кількості підтверджених випадків частково пов’язано зі зростанням рівня тестування.

За словами Аммон, нові випадки здебільшого пов’язані з молоддю, тому кількість госпіталізацій влітку вдалося стабілізувати – у той час як в березні та квітні хворіли здебільшого літні люди, які переносили захворювання складніше.

Однак Аммон зазначила, що останнім часом кількість госпіталізацій знову зростає – це свідчить про сплеск захворювання також серед літніх людей.

Аммон додала, що відновлення навчання у школах у вересні не обов’язково призведе до підвищених ризиків передачі інфекції. За її словами, в країнах Європи, які вже відкрили школи навесні, не спостерігалося сплесків захворюваності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *