Вчені попереджають про реальну загрозу різкого збільшення захворюваності коронавірусом в Україні

Кількість позитивних ПЛР-тестів отриманих в Україні за тиждень зросла на 16,6%. Про це йдеться у повідомленні Національної академії наук України.

Оперативні епідемічні дані свідчать про те, що на цей момент захворюваність уже зростає в термінах тижневого порівняння.  Науковці говорять, що  існує загроза різкого збільшення такого зростання – подібно до того, як це спостерігалось у деяких країнах світу з поширенням у них нового штаму коронавірусної інфекції “Дельта”.

Вчені зазначили, що наразі вже виявляють більше хворих, якщо порівнювати з попередніми тижнями, також зросли одразу три епідемічні показники, які на думку експертів, показують епідемічну динаміку найшвидше.

“Це показники які відображають епідемічну динаміку найшвидше: кількість позитивних ПЛР-тестів, кількість нових госпіталізацій і кількість нових зареєстрованих випадків хвороби”, — йдеться у заяві НАН.

До прикладу, кількість позитивних ПЛР-тестів отриманих в Україні за тиждень зросла на 16,6%, тоді як кількість госпіталізацій та нових випадків хвороби також зросли, але не так сильно — на 4,9% і 7,3% відповідно.

За добу 20 липня в Україні зафіксували 655 нових випадків COVID-19, серед них летальних – 13.

Нагадаємо:

За добу 19 липня у світі виявили 510 978 нових COVID-випадків. 8 283 людини у світі померли за добу. За цим показником Україна на 36 місці у світі і на 6 у Європі. 19 липня в Україні було зафіксовано 598 випадків COVID-19.

Варіант “Дельта” COVID-19 є причиною понад 80% нових випадків COVID-19 в США. Про це повідомило Reuters з посиланням на провідного експерта США з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі на слуханнях в Сенаті США, директора Центру з контролю і профілактики захворювань США (CDC) Рошель Валенську

За словами Валенської, за останній тиждень в США в середньому було 239 смертей на день, що майже на 48% вище, ніж попереднього тижня.

Зазначається, що вакцини залишаються більш ніж на 90% ефективними в запобіганні госпіталізаціям і смертям.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram