Експерт: 20 відсотків випускників не знають “канонічних дат” незалежності України

Майже 20% українських школярів не склали ЗНО з історії України. Про це розповів керівник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час пресконференції.

“Це діти, які не володіють картографічними вміннями, не орієнтуються в історичній хронології та не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років”, – сказав Бойко.

За словами експерта, абітурієнти, які здобули повну середню освіту в часи незалежної України, не можуть пригадати “канонічні дати”, які призвели до цієї незалежності.

Наприклад, коли були прийняті Акт Незалежності, Декларація про державний суверенітет, дату референдуму про незалежність тощо.

“Цього року ми поставили дітям питання про псевдореферендум в Криму 2014 року. І 15-17% наших абітурієнтів вважають, що його було проведено у 1991 або 1996”, – говорить Валерій Бойко.

На його думку, з точки зору суспільствознавчого компоненту діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати, ніж з математики.

Нагадаємо:

Більшість українців вважають якість вітчизняної середньої освіти низькою або посередньою та виступають проти дистанційного навчання.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram