Вбивство Шеремета: адвокати підозрюваних оскаржили арешт

Повідомлення  захисника Антоненка Костянтин Татарченко та адвоката Кузьменко Владислав Добош у Facebook

Адвокати підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка  подали апеляцію на арешт їхніх підзахисних.

 Адвокати оприлюднили свої апеляційні скарги на рішення судді Печерського суду Сергія Вовка.

Зокрема, на думку Добоша, ухвала суду щодо арешту Кузьменко “постановлена з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону, є необґрунтованою та невмотивованою і підлягає скасуванню”.

Вбивство Шеремета: адвокати підозрюваних оскаржили арешт

В апеляції Татарченка зауважується, що його підзахисний Антоненко “дій, перелічених у повідомленні про підозру від 12.12.19 не вчиняв”, а слідство не надало “жодного документального підтвердження” вчинення злочину.

Вбивство Шеремета: адвокати підозрюваних оскаржили арешт

Нагадаємо:

  • Один із керівників “Української правди” Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
  • 12 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що підозрюють щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко (“Лісу”), музиканта й добровольця Андрія Антоненка (“Riffmaster”), добровольців Владислава та Інну Грищенків (“Бучу” й “Пуму”).
  • Суд арештував Кузьменко та Антоненка, а Дугарь відправив під домашній арешт.
  • За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто, Антоненко фігурує в розслідуванні як організатор.