Вакарчук представив команду своєї партії “Голос”

16 травня лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук презентував команду своєї партії “Голос”, з якою піде на парламентські вибори
Інтереси України та українців є основою політики нової партії “Голос”, про створення якої оголосив Святослав Вакарчук.  Про це він заявив біля Національного музею історії України.

“Ми все це робимо заради людини. Не людина заради держави, а держава заради людини. Ось наша філософія. Ми маємо повернути в Україну Людину. Це і є нова політика. Наш “Голос” звучатиме злагоджено й сильно. І сьогодні він звучить так: перше – інтереси громадян України понад усе, друге – екзистенційний вибір України – Європа, третє – один закон для всіх, четверте – вільна економіка без олігархів, п’яте – влада підзвітна громадянам України”, – наголосив він.

За словами Вакарчука, нині це ідеї, проте він запевнив, що всі деталі українці дізнаються згодом.

“Ви побачите їх у нашій програмі і може навіть раніше, коли ми будемо розказувати вам про конкретні плани. Наприклад, як зробити так, щоб олігархи перестали контролювати медіапростір в Україні. Як зробити так, щоб депутати не збагачувались ні на копійку після того, як вони приходять до ВР, і щоб йшли звідти з тими самими статками, що до того”, – додав політик.

Вакарчук представив команду 16 травня, повідомляє Еспресо.TV

Зокрема, до складу партії увійшли:

 • Юлія Клименко, екс-заступниця міністра економіки.

Серед її успіхів, за словами Вакарчука, як колишньої чиновниці є таке: усунуто понад 100 бар’єрів для бізнесу; розроблено і подано на розгляд Кабміну стратегію державної політики у сфері малого і середнього бізнесу; підписано програму Європейського Союзу на суму 95 млн євро для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; підписано програму ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу обсягом 2,3 млрд євро; підготовлено і запроваджено реформу системи нагляду (контролю), підготовлено закони для їхнього подальшого ухвалення парламентом; розроблено і затверджено процедури та політики в секторі надання державних послуг; проведено реформу Міністерства тощо.

 • Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна.
 • Він працював радником у Секретаря РНБО, спікера Верховної Ради України. Також він був співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом з іншими активістами вимагав створення антикорупційного суду.

  • Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії.

  Він уперше в Україні виконав низку складних кардіологічних операцій, а також працював над створенням реперфузійних центрів, де проводять безоплатне коронарне стентування.

  • Андрій Шараскін, актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт.

  Від початку серпня 2014 до січня 2016 року він є учасником російсько-української війни. Від 2016 року – заступник командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань.

  • Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтер, виконувачка обов’язків голови Одеської ОДА 2016-2017 років.

  Вона стала в.о. голови ОДА у 26 років. Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ.

  • Нагадаємо, 8 травня українські ЗМІ повідомили, що Святослав Вакарчук братиме участь у парламентських виборах і 16 травня представить свою команду.
  • Вакарчук запропонував людям допомогти йому з вибором назви для його політичної партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *