В Україні стартувала реєстрація на Green Card

У всіх мешканців України 3 жовтня з’явилася можливість подати заявку для участі в американській диверсифікаційної візової лотереї Грін-кард з метою отримання права на роботу та проживання в США на 2019 рік.

Таку інформацію розповсюдило у своєму Twitter Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні.

Як випливає з повідомлення, реєстрація для участі в лотереї здійснюється тільки за спеціальним посиланням: http://dvlottery.state.gov.

“Ви повинні заповнити і відправити форму DS-5501, електронну реєстраційну форму для диверсифікаційної візи (реєстраційна форма ДВ), яка доступна тільки онлайн на сайті E-DV www.dvlottery.state.gov. Не повністю заповнена форма призведе до дискваліфікації заявки. Всі заявки одного кандидата будуть дискваліфіковані, якщо більше однієї заявки надійде на цього кандидата, незалежно від того, хто заповнював і відправляв форму”, – сказано в повідомленні.

Заявки на участь у розіграші ДВ-2019 потрібно подати в електронному вигляді на www.dvlottery.state.gov в період з 12:00 за східним літнім часом 3 жовтня 2017 року до 12:00 за східним часом 7 листопада 2017 року.

Нагадаємо, раніше у Сенаті США підготували законопроект, який передбачає скасування лотереї “green card”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *