В Україні – два президенти: один – на Банковій, інший керує більшістю у ВР та урядом, – Безсмертний

В Україні виникла інституційна помилка, тож зараз є два президенти: один – на Банковій, а інший керує більшістю у Верховній Раді та Кабінетом Міністрів.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політик Роман Безсмертний.

Відповідаючи на запитання ведучої ток-шоу Наташі Влащенко, в чому причина того, що український парламент відкидає всі законодавчі ініціативи Президента Володимира Зеленського, Роман Безсмертний заявив, що причина полягає в інституційній помилці.

«Ті, хто опрацьовував модель, яка зараз є, не уявляли, що Президент і парламентська більшість можуть бути однієї політичної приналежності, що по суті паралізувало ключову функцію парламенту – контрольну. Я стежу за тим, що зараз відбувається. У нас зараз два президенти. Один – на Банковій, а інший керує більшістю у ВРУ та урядом. Оця вся інертність, яка пішла, – продовження керування Порошенком ситуацією в державі – вона зберігається. Це свідчення і доказ того, що ми або будемо змінювати цю модель, бо вона недієва. І вже очевидно, що рішення Президента Зеленського про розпуск парламенту – правильне політично, насамперед», – заявив Роман Безсмертний.

Він зауважив, що якщо і далі так продовжуватиметься, і парламент відкидатиме ініціативи Президента, виникне питання, чого варті 73% голосів українців, які підтримали Зеленського. Роман Безсмертний застеріг, що якщо систему не буде змінено, це призведе до паралічу влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *