В Україні стартував освітній проект “Всеукраїнська школа онлайн”: Розклад

Сьогодні стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”. Навчання проводитимуть з одинадцяти шкільних предметів. За кожним класом від 5 по 11 закріплять кілька телеканалів – їхній перелік і розклад занять можна дізнатися на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки.

Для проекту понад 40 учителів записали відеоуроки для школярів середніх та старших класів.

Без оцінок і на відстані. Вже сьогодні 11 телеканалах України стартують відеоуроки для школярів. Над телеформатом працювали майже півсотні педагогів. У записі уроків участь взяли й українські зірки. Аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учні-глядачі розуміли – якщо матеріал складний, то він складний для всіх, навіть для дорослих

Онлайн-уроки з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології проводитимуть 40 педагогів.

Кожен клас навчатиме закріплений за ним телеканал. Також заняття транслюватимуть на YouTube-каналі Міносвіти.

В Україні стартував освітній проект "Всеукраїнська школа онлайн": Розклад

Онлайн-школа буде працювати з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Щодня уроки починатимуться о 10:00.

– На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео, – йдеться у повідомленні міністерства.

Зйомки навчального процесу відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях також братимуть участь українські співаки, актори, ведучі, спортсмени. Вони будуть навчатись разом з учителями.

Щоранку, о 10.00, з понеділка до п’ятниці уроки транслюватимуть українські телеканали:

  • 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
  •  6-й клас – ZOOM та NewsOne
  •  7-й клас – ZIK
  •  8-й клас – Індиго та УНІАН
  •  9-й клас – Рада та UA: Культура
  •  10-й клас – UA: Перший
  •  11-й клас – М1

Також уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.