Loading...

Соратник Трампа допомагав Партії регіонів перевести гроші в США – розслідування АР

Розслідування агентства AP (США) дійшло висновків, що глава передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт допомагав Партії регіонів екс-президента України Януковича перевести 2,2 млн. Доларів на рахунки двох лобістських фірм в США. Про це повідомляє DW.

Як наголошується в повідомленні, план був втілений таким чином, щоб не було помітно впливу іноземної партії на політику США.

Згідно з американським законодавством, лобісти в США повинні повідомляти Міністерство юстиції про будь-які зв’язки з іноземними партіями або політичними лідерами. Приховування подібної інформації є кримінальним злочином і може спричинити за собою до п’яти років тюремного ув’язнення або штраф у розмірі до 250 тисяч доларів.

Ім’я Пола Манафорта в зв’язку з причетністю до “чорної каси” Партії регіонів вперше з’явилося в матеріалі газети The New York Times (NYT). Посилаючись на дані Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), NYT в серпні написала про те, що в період з 2007 по 2012 Манафорт міг таємно отримати з партійної каси 12,7 млн доларів. Сам Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Після того, як глава передвиборного штабу Трампа виявився замішаним в корупційному скандалі, кандидат в президенти США провів ряд кадрових перестановок в своєму передвиборному штаті, обмеживши функції Манафорта, – йдеться в повідомленні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *