В оперативному командуванні «Північ» призначено перевірку через провокацію

«Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак скасував розпорядження екс-начальника Генштабу Віктора Муженка і ОК« Північ »про проведення опитування військовослужбовців на фронті щодо можливих переговорів з «ДНР-ЛНР », – повідомив на своїй сторінці Фейсбук Юрій Бутусов.

«Розпорядження, фрагменти якого опубліковані в інтернеті сьогодні вранці (https://savelife.in.ua/vijskovyh-zapytuyut-pro-stavlennya-…/), і викликали справедливе обурення, було видано відповідно до Плану виконання завдань, визначених начальником Генштабу Муженком від 18 травня 2019 го року, протокол №17, та розіслано через оперативні командування в діючу армію.

«В документі, який наразі втратив юридичну силу та скасований, допущено викривлення інформації, яка мала бути направлена на усіх громадян України без виключення і не мала містити залучення військовослужбовців.

В оперативному командуванні «Північ» з даного приводу призначено службову перевірку.

Нагадаємо, що військовослужбовці Збройних Сил України не ведуть перемовин із незаконними збройними формуваннями та не приймають участі у політичних акціях».

https://www.facebook.com/kommander.nord/posts/1241897399324389

Цікаво, що сьогодні міністр оборони Степан Полторак запрошував Муженка, щоб подякувати йому за службу на представлення Хомчака, але Віктор Миколайович на запрошення міністра не приїхав. Замість цього, поки Полторак представляв Хомчака і той приступав до виконання службових обов’язків, у війська надійшло ось таке повідомлення.

На офіційній сторінці оперативного командування «Північ» ОК розмістило таку заяву і дало офіційну оцінку з опитуванням:

В оперативному командуванні «Північ»  призначено перевірку через провокацію

Що ж, сподіваюся, службове розслідування встановить, чому посадові особи замість своїх безпосередніх обов’язків по управлінню військами під час війни зайняті організацією опитувань, які просто ганебно озвучувати перед воїнами, які захищають нашу землю від російських агресорів. Інакше як інформаційною провокацією я особисто назвати таку витівку не можу », – пише Юрій Бутусов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *