В ОП хочуть призначати субсидії в “Дії”

В Офісі президента задумалися про впровадження для українців «субсидії у смартфоні»: систему, коли суми компенсацій будуть перераховуватись на спеціальні віртуальні картки у додатку «Дія» та витратити їх можна лише на комунальні платежі. Про те, що буде картою «єСубсидія», розповів заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю « Інтерфакс-Україна ».

Ідея про картку «єСубсидія» з’явилася після активного запровадження карток «еПідтримка» та перерахування на них тисячі гривень за вакцинацію.

– Наведемо лад із субсидіями. Що заважає випустити „єСубсидію“? Таку саму картку, кошти з якої можна витратити лише на оплату комунальних послуг. Це дозволить верифікувати отримувачів субсидій… Так, із мільярдів гривень, які виділяються на субсидії, більшість потрапляють у крапку, але є й зловживання. І ми зможемо верифікувати кожного отримувача, – заявив Шурма.

Субсидіанти постійно перевіряються. За інформацією Мінсоцполітики, нечесних отримувачів не більше 2-3%, а виявляють їх за великими покупками після оформлення субсидії. Люди купують автомобілі, роблять внески до статутних капіталів компаній, перераховують великі суми підприємствам під виглядом благодійності, купують корпоративні права чи акції.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram