Loading...

В. о. голови правління “Укрзалізниці” Кравцов буде отримувати 1,2 мільйона на місяць

Кабінет міністрів України затвердив контракт з членом правління – виконуючим обов’язки голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгеном Кравцовим.
Про це з посиланням  повідомляє  Інтерфакс-Українар.
Згідно з текстом контракту, Кравцов, як член правління, матиме щомісячний оклад в сумі 500,2 тис. грн, а також при виконанні обов’язків голови правління він повинен отримувати місячну винагороду в розмірі 714,6 тис. грн.
Йому також буде нараховуватися квартальна премія, яка не може перевищувати трьох посадових окладів. Також передбачена річна премія, яка не може перевищувати 24 посадових окладів.
Такі премії не нараховуються, згідно з контрактом: в разі відсутності прибутку за аналізований період; наявності простроченої заборгованості перед бюджетом; збільшення розміру боргів із зарплати; невиконанні рішень вищого органу управління ПАТ, наглядової ради.
Таким чином, виходячи з вищевказаних даних, без урахування матеріальної допомоги та надбавок за стаж і вчені звання, в разі виконання всіх вимог контракту, Кравцов в рік зможе заробити на посаді члена правління 24 млн грн, в.о. голови правління – 32,5 млн грн, що за курсом НБУ на 27 вересня 2017 року становить близько $ 1,24 млн.
Кравцов, має дві вищі освіти (право, менеджмент ЗЕД), трудову діяльність розпочав у 2006 році на посаді консультанта International Chamber of Commerce (Національний комітет в Україні). У 2008-2015рр працював в юридичній фірмі “Астерс”.
На початку 2015 року став радником генерального директора “Укрзалізниці”, потім з березня по травень був начальником її департаменту реформування і корпоративного розвитку; з травня по листопад – директором з реформування, майнової та правової політики, пізніше – до травня 2016 року – членом правління вже ПАТ “Укрзалізниця” і в.о.  голови правління. З травня 2016 року по серпень 2017р. – перший заступник міністра інфраструктури України, а також із серпня 2016 по серпень 2017 року – голова наглядової ради “Укрзалізниці”.
Вже, 9 вересня 2017 року призначений в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *