Loading...

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАЦЮВАЛА МЕРЕЖА БОРДЕЛІВ

Зловмисники контролювали понад 40 повій і 10 приміщень, в яких надавалися послуги сексуального характеру. Приміщення цілодобово охоронялися озброєними людьми. Щомісячний дохід від злочинної діяльності становив понад 700 тис. Грн.

Оперативниками Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Київській області спільно з працівниками Слідчого управління та обласної прокуратури, проведена масштабна спецоперація з ліквідації організованого злочинного угруповання. У проведенні операції брали участь співробітники батальйону поліції особливого призначення і спеціального підрозділу особливого призначення «Миротворець».

Затримані особи діяли на території міста Києва та області з 2013 року. Координацію діяльності та загальне керівництво цієї ОПГ здійснювали сім чоловік. Вони контролювали понад 40 повій і 10 приміщень, в яких надавалися послуги сексуального характеру. Приміщення цілодобово охоронялися озброєними людьми. Щомісячний дохід від злочинної діяльності становив понад 700 тис. Грн.

Дівчата, які потрапляли «в руки» бандитів, перебували під постійним наглядом. Крім того, за недотримання певних правил організатори накладали на повій «штрафні санкції» матеріального і навіть фізичного характеру.

Під час проведення 19 санкціонованих обшуків за місцем проживання і розміщенням «притонів» було вилучено 7 елітних авто (два Porsche Cayenne, Toyota Land Cruiser 200 і 4 іномарки представницького класу), 4 одиниці холодної зброї, 4 одиниці засобів індивідуального захисту, патрони для мисливської зброї . Крім того, виявлено і вилучено 20 гр. наркотичного засобу «амфетамін», гроші на загальну суму близько 90 тисяч гривень і близько 4 тисяч доларів США, банківські картки, коштовності. А також блокноти зі списком клієнтів і графіком чергувань дівчат.

Зазначені дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 302, ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво, сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *