ЗМІ: Трамп і Кім Чен Ин домовилися з’їздити один до одного в гості

Про це пише FoxNews.

У повідомленні Центрального інформаційного агентства Кореї (KCNA) про саміт йдеться: “Кім Чен Ин запросив Трампа відвідати Пхеньян у зручний час, а Трамп запросив Кім Чен Ина відвідати США”.

 “Два топ-лідера з радістю прийняли запрошення один одного, переконавшись, що це послужить ще одним важливим приводом для поліпшення відносин з США”, – йдеться в заяві.

 На прес-конференції після того, як Кім Чен Ин залишив Сінгапур, Трамп згадав про перспективу потенційного візиту в Пхеньян.

“Я сказав, що це станеться в день, якого я дуже чекаю, у відповідний час. І я також буду запрошувати Голову Кіма у відповідний час в Білий дім. Я думаю, що це дійсно стане чимось дуже важливим. І він прийняв (запрошення)”, – заявив Трамп.

Як повідомлялося, за підсумками історичного саміту між США та Північною Кореєю лідер КНДР Кім Чен Ин зобов’язується до “повної денуклеаризації Корейського півострова” у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом.

Європейський Союз переконаний, що результат саміту між лідерами США та КНДР свідчить про досяжність денуклеаризації на Корейському півострові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *