В АП повідомили подробиці закону про відновлення територіальної цілісності України

Заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що законопроект про відновлення територіальної цілісності країни, який президент повинен внести до парламенту 4 жовтня, передбачає надання додаткових функцій одному з міністерств Кабміну.

Зокрема, функцій додадуть Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, передає Інтерфакс-Україна.

Також у законі буде посилання на статтю 51 статуту ООН, яка передбачає право на самооборону при військовій агресії.

“Представник адміністрації президента України підкреслив, що зазначений законопроект передбачає мирний, політико-дипломатичний шлях реінтеграції тимчасово окупованих територій, і через це заплановано надання додаткових повноважень Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України”, – повідомили в АП.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що президент України Петро Порошенко внесе законопроект про відновлення територіальної цілісності на розгляд парламенту 4 жовтня.

У новому законі про відновлення контролю над Донбасом, зокрема, Росія визначена як країна-агресор і вводиться право України на самооборону.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *