В Адміністрації президента заявили, що не будуть реагувати на розслідування щодо корпорації Roshen

В Адміністрації президента заявляють, що не буде реакції на розслідування журналістів щодо створення офшорних компаній для передачі корпорації Roshen у сліпий траст, повідомив завідувач відділом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко в коментарі Радіо Свобода.

“Не буде реакції. Якби це стосувалося безпосередньо Порошенка, його діяльності – якби це було за аналогією з Трампом, який не передавав бізнес у сліпий траст – тоді так. Реагувати на чиїсь фантазії… я не думаю, що це потрібно робити”, – сказав Горковенко.

Раніше юридична компанія Avellum, що представляє інтереси кондитерської корпорації Roshen, заявила, що журналісти перекрутили її коментарі щодо ситуації з передачею активів компанії у “сліпий траст”.

Нагадаємо, репортери, що входять до Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, розкрили нові схеми ухилення від сплати податків високопоставлених політиків, вивчивши близько 13,4 мільйона секретних документів. Результати розслідування, що отримало назву “Райські документи”, були опубліковані 5 листопада.

У цих документах згадуються імена понад 120 політиків з майже 50 країн світу, а також підприємства, спортсмени, бізнесмени та інші високопоставлені особи.