Окупаційна влада Криму почне “оцінку збитків” від знаходження півострова у складі України

Як повідомляє УНН, спільна робоча група Держдуми РФ і так званої “Держради Криму” почне підраховувати збитки від перебування півострова в складі України протягом найближчого місяця, після того як буде вироблено механізм таких підрахунків. Про це повідомляє УННз посиланням на ТАСС.

Таку заяву перед журналістами 16 березня зробив глава російської окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов.

“Ми домовилися з В’ячеславом Вікторовичем (Володіним), що на рівні Держдуми і парламенту Криму буде створено робочу групу із залученням юристів-міжнародників, фахівців у таких справах. Після того як механізм вивчимо, я думаю це дуже швидко буде, протягом одного місяця буквально приступимо до підрахунку збитку. Практики такої ще не було, потрібно правильно все оцінити”, — заявив Аксьонов.

Нагадаємо, голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що Росія повинна порахувати економічні втрати Криму під час його перебування у складі України. За його словами, РФ повинна вимагати від України компенсації, передає УНН з посиланням на прес-службу Держдуми РФ.

“Через наші європейські парламентські структури ми з вами зобов’яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років”, — цитує прес-служба Володіна.

До речі, “голова” Криму Сергій Аксьонов назвав анексію півострова “унікальною операцією”, рішення по якій особисто ухвалював Путін.
Про це Аксьонов заявив під час заходу на честь 5-ї річниці анексії Криму, пише Громадське.

За його словами, Крим став “частиною РФ” завдяки мужності його жителів та особисто Путіну.

“Упевнений, що все це сталося, звичайно, завдяки волі кримчан, мужності кримчан, тих, хто в 2014 році зробив свій історичний вибір, за підтримки всіх громадян РФ, за підтримки всіх органів влади РФ – законодавчої, виконавчої – і, звичайно, під керівництвом нашого президента, нашого лідера Володимира Володимировича Путіна”, – розповів Аксьонов.
“Ми вирішували питання цивілізаційного вибору. Ми хотіли бути разом з історичною батьківщиною – Росією. Ми не ставили умов і нічого не вимагали. Але нічого б не вийшло, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Дякуємо йому. Дякуємо росіянам, дякуємо силам спецоперацій, усім, хто був тут і брав участь у забезпеченні безпеки проведення референдуму”, – сказав “глава” Криму.

“Насправді це була унікальна операція. Все відбулося настільки швидко, зухвало і нахабно, що наші опоненти не встигли оговтатися”, – додав він. Також Аксьонов заявив, що під час захоплення півострова його жителі знали, що Росія не “дасть скривдити” їх.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *