Уряд США відновлює розіграш віз “Зеленої карти”

Уряд Сполучених Штатів відновлює розіграш віз “Зеленої карти” (Green Card), які дають право на отримання статусу постійного жителя США. Вона почне діяти з 2023 року. Про це повідомляє Голос Америки.

Раніше, у 2020 році, колишній президент США Дональд Трамп призупинив програму через пандемію COVID-19. Крім того, американські диппредставництва також почали затримувати обробку виграшних білетів на еміграцію. В результаті тисячі тих, хто має отримати право на отримання візи, очікують зараз схвалення їхньої справи.

“Беручи нові заявки, чиновники США визнають серйозне відставання в обробці існуючих, багато з яких були подані під час колишньої адміністрації Трампа і були уповільнені пандемією”, – повідомляє видання.

Американський Конгрес схвалив розіграш 55 000 віз.

Нагадаємо:

У серпні 2020-го посольство США в Україні поновило видачу студентських віз, утім чинними залишилися обмеження у видачі решти типів в’їзних віз. Для призначення візової співбесіди на отримання студентської візи необхідно перейти на сайт Служби візової інформації США для України та подати онлайн-заявку. На час пандемії у посольстві діє масковий режим, тому під час консультацій відвідувачів просять користуватися засобами індивідуального захисту та не відвідувати відомство у разі виявлення ознак респіраторного захворювання.

У тому ж році Міністерство внутрішньої безпеки США посилило правила видачі трудових віз. Зміни стосуються скорочення кількості “спеціальних професій”, на які можна наймати іноземних робітників. Крім того, посилюється контроль за компаніями, які здійснюють основну роботу в інших країнах через аутсорсинг. “Від компаній буде вимагатися, щоб вони робили справжні пропозиції про роботу справжнім співробітникам”, — зазначили у міністерстві.

Також компанії зобов’яжуть збільшити заробітну плату закордонним співробітникам. Як зазначили у відомстві, це дозволить знизити привабливість програми робочих віз для роботодавців і не дозволить іноземцям з невисокою кваліфікацією “відбирати” робочі місця в американців.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”. Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram