Уряд по-новому перевірятиме пенсіонерів і субсидіантів

Кабінет міністрів ухвалив рішення розширити перелік підстав для перевірки одержувачів пенсій та соціальної допомоги (в тому числі субсидій). Якщо українець протягом року не користувався своєю карткою, він зобов’язаний з’явиться в орган, який призначив йому виплату, з паспортом і документом, який підтверджує місце реєстрації.

Відповідні зміни ухвалені на засіданні Кабміну 11 листопада. Документ опублікований на офіційному сайті уряду. “Оган Пенсійного фонду або органу соціального захисту забезпечує проведення ідентифікації і верифікації на основі пред’явленого в обов’язковому порядку особистого паспорта та документа, який підтверджує вік і місце проживання”, – йдеться в постанові.

Як перевірятимуть

Відзначимо, раніше в Україні хувалили закон “Про верифікацію”, згідно з яким всі одержувачі допомоги з бюджету повинні будуть проходити перевірку в три етапи. Більш того, з 1 січня 2021 року перевірка при оформленні допомоги буде проводитися одночасно і Мінсоцом, і Міністерством фінансів.

Нагадаємо:

Українці, згідно із законопроєктом про запуск другого рівня пенсійного накопичення від “Слуги народу” (№2683), щомісяця повинні будуть у середньому віддавати від 3% до 7% від зарплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *