УПЦ-МП під ударом! Його слід пришвиршити. Ви за?

Ініціатори зміни статусу українських святинь вважають, що УПЦ-МП провадить політику РПЦ та Кремля. З цим звісно не погодяться численні парафіяни єдиної наразі канонічної православної церкви України. Адже і в УПЦ далеко не всі зрадники.
Гордість України, що входить в реєстр пам’яток ЮНЕСКО, Києво-Печерська Лавра. Фото: lavra.uaГордість України, що входить в реєстр пам’яток ЮНЕСКО, Києво-Печерська Лавра. Фото: lavra.ua

Народні депутати підготували проект змін до Закону та постанову “Про комплекси Києво-Печерської та Свято-Успенської Почаївської Лавр”, які можуть покласти крапку в релігійних чварах довкола архітектурних пам’яток, пишуть Патріоти України з посиланням наІнформатор.

Новатори пропонують корективи до Закону “Про охорону культурної спадщини” та Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” щодо охорони пам᾿яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації”.

У проекті Постанови Верховної Ради “Про комплекси Києво-Печерської та Свято-Успенської Почаївської Лавр” цим об’єктам повертають статус історико-культурних заповідників та вносять до реєстру пам’яток ЮНЕСКО.

Над цими законопроектами працювали Володимир Парасюк, позафракційні народні депутати та представники фактично усіх парламентських фракцій та депутатських груп, окрім “Опозиційного блоку”.

Нижче наведені Постанова ВР “Про комплекси Києво-Печерської та Свято- Успенської Почаївської Лавр”, Закон України “Про внесення змін та доповнень до Закону України “Про охорону культурної спадщини” та Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” щодо охорони пам᾿яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації”, та пояснювальна записка до проекту вищевказаного закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *