Ультрас “МЕТАЛІСТА” КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ІГОР донецького “Шахтаря” У ХАРКОВІ

Ультрас харківського футбольного клубу “Металлліст” написали відкритий лист в СБУ такого змісту:

Нам стало відомо, що Харків зовсім скоро може стати новим розсадником сепаратизму. Ахметов і його оточення всіляко педалюють ситуацію, щоб Шахтар переїхав на домашню арену ФК “Металіст”. Розграбувавши Донбас і спровокувавши там війну, вся ця пострегіоналівська нечисть метається по країні, вишукуючи новий притулок. З огляду на ту кількість переселенців і сильний місцевий сепаратистський потенціал, ми закликаємо справжніх офіцерів СБУ не допустити переїзду тероризму в Харків.
Вся ця гвардія “переможців” і “господарів країни” вже довела свій талант управлінців. Результати їх управління ми ще довго будемо розгрібати усією країною. Козиряючи накраденими мільярдами, вони звичайно ж будуть імітувати соціальну діяльність і патріотизм, культивуючи ХНР. Щоб потім торгуватися, як це було на Донбасі. вони потім втечуть в інший регіон, коли прийдуть зелені чоловічки, а харків’яни залишаться один на один з результатами такої гостинності. У цьому вся суть їх паразитичного способу життя і світогляду.
Вони намагаються використовувати важке становище Металіста і прикриваються благими намірами, але всі ці “порятунки і допомоги” вже дуже легко можуть трансформуватися в тероризм і “незалежні республіки”.
Ми не дозволимо ахметовській нечисті окупувати наше місто, прикриваючись благими намірами. Ми зробимо все, що б в Харкові не було нічого, пов’язаного з ахметовським криміналом і його дармоїдами. І повірте, зрив матчів – це мінімум, на який ми готові піти, щоб не пустити цих мерхотників в наше місто!

1 коментар до “Ультрас “МЕТАЛІСТА” КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ІГОР донецького “Шахтаря” У ХАРКОВІ

  • 13 Липня, 2016 о 7:40 pm
    Permalink

    Мужики, вы лучшие! Помню, как в 2014 году вы показали всей стране, что значит любить свою Родину. Вы объединили все фан-клубы и показали, что в минуты, когда твоей земле угрожает опасность нет ничего проще, как простить друг другу все былые обиды и вместе стать на ее защиту. Вірю, що ви ще покажете, що таке справжня гідність і честь. Щасти вам.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *