“Укрзалізниця” попереджає: у поїзди пускатимуть не всіх

“Укрзалізниця” (УЗ) попередила пасажирів про зміну правил перевезень з 21 жовтня 2021 року. Нововведення пов’язані з посиленням карантину в Україні. Пасажирів без COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів із негативним результатом не пускатимуть у потяги. При цьому мобільні пункти експрес-тестування планують розгорнути на найбільших вокзалах України.

Зміна правил УЗ пов’язана з відповідним рішенням Кабінету міністрів. Про зміну вимог до пасажирів повідомила пресслужба “Укрзалізниці”. Щоб сісти в поїзд, потрібно буде надати один із таких документів:

  • довідка про отримання хоча б однієї дози вакцини від COVID-19;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про повну вакцинацію;
  • негативний результат ПЛР-тесту (діє три доби);
  • негативний результат тесту на антигени SARS-CoV-2 (діє три доби).

Якщо документів не виявиться, провідник або стюард мають право не допустити пасажира до поїздки. Повернути гроші за квиток у такому випадку буде можливо, але тільки за правилами звичайного повернення. Всі співробітники залізниці теж будуть з COVID-сертифікатами або тестами.

Обмеження поширюються на поїзди далекого сполучення (денні, нічні, швидкі), тобто в приміських електричках все залишиться як і раніше. Ще один виняток – діти до 18 років, яким не потрібно здавати аналіз на коронавірус або показувати сертифікати.

Вимоги до пасажирів продиктовані загальними правилами. Справа в тому, що через збільшення кількості тих, хто заразився COVID-19, Кабінет міністрів України посилив норми карантину для пасажирів. В результаті з 21 жовтня користуватися громадським транспортом для міжрегіональних поїздок зможуть не всі.

Нові правила переміщення по Україні.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram