Loading...

Україна залишається серед пріоритетів роботи Керрі на перехідний період

Ситуація в Україні і Європі буде одним із пріоритетів діяльності держсекретаря США Джона Керрі в найближчі два місяці, під час так званого перехідного періоду. Про це в ході брифінгу 17 листопада заявив спікер Держдепу Джон Кірбі.

“Ми не можемо коментувати порядок денний перехідної адміністрації”, – повідомив Кірбі у відповідь на питання, на яких міжнародних проблемах сфокусується перехідна адміністрація обраного президента США Дональда Трампа. Проте він зазначив, що пріоритетними напрямком роботи Держдепу до завершення повноважень адміністрації залишаються ситуація в Україні, ІГІЛ, сирійський і єменський конфлікти.

“Очевидно, що ситуація в Україні і Європі буде як і раніше, я думаю, домінувати в його (Керрі, – ред.) Порядку денному”, – зазначив він. Також на порядку денному Держдепартаменту залишаються кліматичні зміни, міжнародна торгівля і економічний розвиток. Нагадаємо, держсекретар США Джон Керрі обговорив “всі аспекти” з питань Алеппо, Сирії та України з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим на зустрічі в рамках саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в Перу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *