Сейсмологи не виключають, що за 6-8 годин Маріуполь знову відчує підземні поштовхи

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ. 7 серпня. УНН. У Маріуполі за 6-8 годин можуть повторитись підземні поштовхи. Про це кореспонденту УНН повідомив прес-секретар оперативно-тактичної групи Сектора Маріуполь Іван Чмара із посиланням на дані сейсмологів.

За словами прес-секретаря оперативно-тактичної групи Сектора Маріуполь Івана Чмари, за інформацією сейсмологів за 6-8 годин підземні поштовхи у Маріуполі можуть повторитись.

Також прес-секретар висловив зауваження щодо роботи сейсмологів. За його словами, про такі поштовхи повинні були повідомити заздалегідь.

Нагадаємо, сьогодні близько 11:15 у Маріуполі була зафіксована сейсмічна активність. Три хвилі амплітудою 4,7-4,9 за шкалою Ріхтера. Його відчули і в Дніпропетровську та Запоріжжі

Епіцентр землетрусу знаходився між селом Широкино і Новоазовському Землетрус магнітудою 4,9 зафіксовано в Маріуполі, постраждалих немає.
“За повідомленням головного центру спеціального контролю державного космічного агентства України, в Маріуполі зафіксовано підземні поштовхи магнітудою 4,9 бала”, – йдеться в повідомленні.
Поштовхи були зафіксовані о 11.17. Як повідомив у своєму Facebook заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, “епіцентр землетрусу знаходився приблизно між селом Широкино і Новоазовському Маріупольського району, в результаті землетрусу потерпілих і руйнувань об’єктів транспортної інфраструктури немає”.
Уточнюється також, що небезпеки для об’єктів інфраструктури немає. Відлуння землетрусу були чутні в Дніпрі, Бердянську, Запоріжжі та Волноваському районі Донецької області, повідомляється в неділю на сайті Маріуполя 0629.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *