Loading...

В Україні оголошено конкурс на посади дільничних і слідчих

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відрапортував про завершення першого етапу реформи поліції і оголосив відкритий конкурс на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції і слідчих.

“Минулого тижня патрульні поліцейські Маріуполя прийняли присягу на вірність народу України і в 31-му місті України приступили до служби співробітники 28-го управління Департаменту патрульної поліції НПУ. Ми завершили перший етап реформи”, – написав Аваков у блозі на “Українській правді” . Міністр анонсував наступний етап поліцейської реформи, під час якого продовжиться формування нової поліції. “Суспільство чекає і потребує оновлення правоохоронної системи, тому саме поліцейський блок МВС для нас залишається пріоритетним. У наших планах – підвищення якості патрульної поліції, створення корпусу дільничних офіцерів поліції, формування підрозділів з патрулювання і контролю дорожнього руху на трасах. Також – завершення організації мережі груп швидкого реагування в областях і реформування одного з найскладніших і фундаментальних елементів поліції – наслідки “, – повідомив Аваков.

Національна поліція оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції і слідчих. “З сьогоднішнього дня ми стартуємо в Київській області – відкриваємо набір 250 дільничних офіцерів і 50 слідчих”, – написав міністр. “Для участі в конкурсі насамперед потрібно подати заявку на сайті Управління НПУ в Київській області. Там же можна детально ознайомитися з критеріями і процедурою відбір

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *