Україна потрапила в топ-10 найнебезпечніших країн для туристів

Україна опинилася в топ-10 найнебезпечніших країн світу для туристів в щорічному рейтингу, складеному Всесвітнім економічним форумом. Про це повідомляє Корреспондент.net

Найнебезпечнішою країною для туристів аналітики назвали Конго (20 місце). На 19 місці – Таїланд. Далі в зворотному порядку йдуть Ямайка, Південна Африка, Гватемала, Чад, Бангладеш, Малі, Ліван, Філіппіни.

На 10-му місці опинилася Україна.

«Боротьба між збройними силами України та збройними сепаратистами, яких підтримує Росія, є спільною як в східних, так і в південно-східних регіонах України, зокрема в Донецькій області, Луганської області та Криму. Громадяни продовжують відчувати утиски через бойові дії », – йдеться в рейтингу.

Перша десятка рейтингу виглядає так: Колумбія, Ємен, Сальвадор, Пакистан, Нігерія, Венесуела, Єгипет, Кенія, Гондурас, Україна.

Щоб сформувати цей рейтинг, ВЕФ «вимірює ступінь, в якій країна піддає туристів і підприємства ризикові для безпеки, головним чином пов’язані з серйозною шкодою для людей (насильство і тероризм)». Цей рейтинг не враховує дрібних злочинів.