Україна може втратити свого президента в 2016 році: астролог зробив свою СЕНСАЦІЙНЕ пророкування

Влад Росса, одеський астролог, пророкує, що в 2016 може бути скоєно замах на життя Петра Порошенка. Таку заяву екстрасенс зробив в ефірі “Радіо Свобода”.

“Це знаки. Особливо, коли була інавгурація Порошенко, спочатку впала рушниця, коли він проходив повз, а потім впала людина, то є небезпека замаху. Таке ж було у Рональда Рейгана свого часу. Але змогли попередити, щоб Рейган не був убитий “, – розповів про свої побоювання астролог.

За словами Влада Роси, цей рік дуже небезпечний для життя і здоров’я Порошенко, так як на нього накладено “прокляття індіанського вождя”.

На думку Росси, 2016 рік – найнебезпечніший для життя Порошенко, адже на ньому лежить “прокляття індіанського вождя”. “Як ви знаєте, президенти, які обрані на нуль в Америці, вмирали на своєму посту. Це прокляття індіанського вождя. Останнім часом Джордж Буш, який на нуль був обраний, все-таки вижив. Я завжди дивився, хто ж цей камікадзе, хто обирається на президентство в нульові роки. Тому наступний президент, який обиратиметься в 2020 році в Америці, теж може бути камікадзе. Все-таки прокляття індіанського вождя ніхто не відміняв “, – пояснив екстрасенс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *