У Житомирі в один день жінка народила 14-ту дитину, а її невістка – третю

У 41-річної жінки вже є 6 хлопчиків і 7 дівчаток

У Житомирі в один день жінка народила 14-ту дитину, а її невістка - третю

У Житомирі у вівторок, 2 липня, народили дітей 41-річна Марина Снайко і її 23-річна невістка Юлія. У старшої жінки вже є 6 хлопчиків і 7 дівчаток, а у молодшої – дві дочки. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної держадміністрації.

“У Житомирському обласному перинатальному центрі відбулася особлива подія – з різницею в одну годину народили дві багатодітні мами – свекруха і невістка. Для старшої жінки це вже чотирнадцята дитина, а для її невістки – третя дочка”, – йдеться в повідомленні.

У Житомирі в один день жінка народила 14-ту дитину, а її невістка - третю

Дочка Марини Лія народилася з вагою 3 кг 280 г і зростом 51 см, а дитина Юлії Евеліна – 3 кг 300 г і 54 см.

Відзначають, що обидві мами почувають себе добре і вже не проти повернутися додому, щоб познайомити найменших зі старшими дітьми.

Нагадаємо, в Україні налічується 160 тис. багатодітних сімей, в яких є діти у віці до шести років. До кінця 2019 року таким батькам додатково виплатять понад 2,4 млрд грн.

Про це написала прес-служба Кабінету міністрів на сторінці в Facebook, нагадавши, що така допомога призначається з 1 квітня на кожну третю і наступну дитину – щомісяця по 1700 грн. Виплати будуть здійснюватися до тих пір, поки дитині не виповниться шість років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *