У Зеленського запропонували заборонити олігархам володіти медіа

Радник обраного президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк запропонував заборонити олігархам володіти медіа в Україні. Однак на питання щодо Ігоря Коломойського і “1 + 1” у нього не було чіткої відповіді.

Якщо одні олігархи побачать в команді Зеленського людей інших олігархів, це буде сигналом – правила залишилися колишніми, сказав він в інтерв’ю Liga.net.

Так радник Зеленського відповів на питання про залежність успіху майбутнього українського гаранта від виходу з-під впливу великого бізнесу. Данилюк зазначив, що правила повинні бути для всіх однаковими – це стосується і кадрів.

«Повинні прийти нейтральні люди, що працюють не на когось то, а на державу. Також потрібно зачистити систему влади від представників великого бізнесу », – зазначив він.

Наступний етап, за словами радника Зеленського, заборонити фінансовим групам володіти медіа. При цьому Данилюк підкреслив, що це – тільки його бачення.

“Субсидування каналів на десятки мільйонів доларів – це ні що інше, як ціна, яку платять олігархи за політичний вплив. А він неминуче буде коштувати нашим громадянам в тисячі разів дорожче”, – пояснив соратник новообраного Президента.

Однак на питання про те, як бути з телеканалом “1 + 1”, який належить Ігорю Коломойському і зіграв чималу роль в перемозі Володимира Зеленського на виборах, у нього не було чіткої відповіді.

«Впізнаваність Зеленського до виборів була близька до 100%. В тому і сенс, щоб не підлаштовувати політику під себе, а думати, як зробити країну і суспільство сильнішими. Без незалежних ЗМІ немає по-справжньому демократичних виборів », – сказав Данилюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *