Національну збірну України з футболу з приставкою виконуючий обов`язки очолив Олександр Петраков. Про таке рішення Виконкому Української асоціації футболу у facebook повідомив очільник УАФ Андрій Павелко.

У збірної України з футболу новий тренер

“Олександр Петраков, Чемпіон світу-2019 зі збірною u-20, готуватиме національну збірну до подальших виступів у кваліфікації до ЧС-2022 у статусі виконуючого обов’язки головного тренера. Таке рішення ухвалив Виконком Української асоціації футболу”, – написав Павелко.

За словами Павелка, Петраков – всесвітньо відомий спеціаліст, який має високий авторитет серед нашої футбольної спільноти і необхідні знання та досвід, аби на цьому етапі очолити головну команду країни.

«Тому цілком заслужено отримав одноголосну підтримку членів виконкому. Вітаю Олександра Васильовича та бажаю продуктивної роботи!» – підсумував президент УАФ.

Під керівництвом Петракова збірна України U-20 стала переможцем ЧС-2019. З 2019 року спеціаліст тренує збірну України U-17.

Нагадаємо:

Історія з вибором головного тренера збірної України розпочалася на початку серпня.

31 липня Андрій Шевченко у соцмережах повідомив, що прощається з національною командою. Через кілька днів інформацію про закінчення контракту з Шевченком підтвердили в УАФ. Як тоді писали ЗМІ, нові фінансові умови тренерського штабу не влаштували керівництво УАФ.

Після відходу Шевченка головним кандидатом на цю посаду називався Сергій Ребров, втім йому заважав підписаний влітку контракт з “Аль-Айном” з річним окладом у 4,5 млн євро на рік.

Як повідомлялося, Олександр Петраков згоден працювати зі збірною, доки Сергій Ребров не залишить «Аль-Айн».

Вже на початку вересня збірна України має провести два матчі відбору до ЧС-2022 проти команд Казахстану та Франції.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”