У справі Насірова на економічних експертів чинився тиск, – директор НАБУ Ситник

На економічних експертів у справі відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова намагалися чинити тиск.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу НАБУ, про це директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив в інтерв’ю “Громадському”.

“У мене було занепокоєння, що дуже великий тиск чинився на експертів, які проводили економічну експертизу. На жаль, керівник експертної служби намагався прямо чинити тиск на них. У зв’язку з цим я направив лист міністру юстиції, оскільки дані експертні підрозділи входить в структуру Мін’юсту. Це мене дійсно бентежило, були порушення. Але ми передопитали експертів ще раз, і вони підтвердили достовірність своїх висновків. Тому ці спроби тиску на експертів не мали ніякого успіху “, – сказав Ситник.

На уточнення, чи були це одноразові спроби тиску або системні, він зазначив, що “системним це не можна назвати, але прецеденти були і в інших” топових “справах”.

Він також не виключив “чинення тиску на суд і на представників судової влади”. “Оскільки, як я вже сказав, був тиск на економічних експертів”, – додав директор бюро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *