У соцмережах поширюють інформацію про недопуск випускників до ЗНО та ДПА без щеплень: у МОЗ пояснили

У соцмережах почала поширюватися інформація про те, що випускників шкіл не допускатимуть до складання зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, якщо вони не будуть щеплені. Проте це фейк.

У Міністерстві охорони здоров’я України на запит уточнили, що така інформація не відповідає дійсності. “В Україні не проводиться щеплення дітей від коронавірусу. Коли вакцина розроблялася, то клінічні випробування здійснювали на людях від 18-ти років”, – нагадали у відомстві, – пише OBOZREVATEL .

Неправдиву інформацію про допуск до ЗНО та ДПА лише вакцинованих абітурієнтів почали публікувати деякі користувачі Instagram. Причому вони посилалися нібито на Міністерство освіти і науки. Автор публікації не уточнив, що йдеться про щеплення від COVID-19, але, найімовірніше, саме про це і була мова.

У соцмережах поширюють інформацію про недопуск випускників до ЗНО та ДПА без щеплень: у МОЗ пояснили

Вакцинація неповнолітніх осіб в Україні не передбачена навіть державним планом імунізації, в Міністерстві охорони здоров’я ще раз звернули увагу на цей момент.

Ба більше, такої практики немає і в інших країнах. Необхідність вакцинації осіб до 18 років лише перебуває на стадії вивчення.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”