Міністр: Аграрії, які працюють на благо України, потребують підтримки від держави, а не приводів зневіритись

Міністр аграрної політики Роман Лещенко розповів про проблеми аграріїв із Держархбудінспекцією. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«В якому б регіоні не перебував з поїздками, де б не спілкувався з аграріями — регулярно чую скарги на взаємодію з Держархбудінспекцію. Ніби щоразу дежавю: блокування будівництва, перепони з введенням в експлуатацію приміщень тощо», — написав міністр.

Зокрема, він навів у приклад ситуацію, яка склалася із молочним господарством на Миколаївщині.

«Констатація ганебного явища — приклад виснажливої боротьби за корівник (накриття для худоби) аграрія Олександра Остапенка з Миколаївщини. Це не жарт: СТОВ Промінь, що спеціалізується на вирощуванні ВРХ, знадобилося 4 роки, щоб отримати дозвіл на будівництво навісів для поголів’я телят. З перших вуст дізнався історію відмов, переглянув документи і зрозумів, що йдеться про штучні перепони без жодного конструктиву», — написав Роман Лещенко. 

Він повідомив, що керівництво ДАБІ обіцяло прискіпливіше ставитися до роботи фахівців у власних лавах, та замість створювати удавані перепони, допомагати з доопрацюванням документів, коли ті дійсно цього потребують.

Аграрії, які працюють на благо України, вкладають гроші в інфраструктуру будь-якого масштабу потребують підтримки від держави, а не приводів зневіритись у країні», — додав Роман Лещенко.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”