Держпродспоживслужба: про порушення прав споживачів українці зможуть скаржитися в режимі онлайн

Держпродспоживслужба в тестовому режимі запустила чат-бот для прийому скарг про порушення прав покупців. Про це йдеться на сайті відомства.

«Сьогодні ми приділяємо багато уваги діджиталізації процесів, – зазначає Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. – Оскільки захист прав споживачів є одним із ключових напрямків нашої діяльності, нашим завданням було створення зручного інструменту комунікації. Сподіваюся, українці будуть активно користуватися цим інструментом для захисту своїх прав. Адже тепер не потрібно надсилати листи або втрачати час у чергах на прийом».

Для того, щоб залишити звернення, потрібно вказати дані заявника, вибрати тип звернення (заява, скарга, пропозиція) і викласти суть питання. Після цього, в залежності від суті звернення, необхідно відповісти на додаткові питання. До заяви можна додавати фото чи документи.

За словами заступника голови Держпродспоживслужби Анатолія Вовнюка після завершення тестового періоду можливе вдосконалення функціоналу чат-боту.

“Ми хочемо, щоб цей інструмент був зручним, тому будемо аналізувати, наскільки активним і ефективним буде його використання”, – підкреслив Вовнюк.

Чат-бот є одним з компонентів системи Е-споживач, впровадження якої було анонсовано недавно. Скористатися чат-ботом можна в додатку Telegram за посиланням: @derzhspozhivsluzhba_bot.

Раніше Владислава Магалецька повідомляла, що діджіталізація є одним з ключових напрямків реформування Госпродпотребслужби

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”