Loading...

У СІДНЕЇ УКРАЇНЦІ ВИЙШЛИ НА АКЦІЮ

Третій протестний мітинг всесвітньої акції «Stop Putin’s War In Ukraine» провели українці у Сіднеї.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Куратором акції «Stop Putin’s War In Ukraine» в Австралії була Наталія Альохіна. Учасники акції традиційно зібралися на одній із центральних вулиць Сіднея – Пітт стріт – з антипутінськими гаслами та інформували перехожих про ситуацію в Україні і ключові вимоги щодо припинення російської агресії проти України.

Серед них: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад до Росії всю зброю та військову техніку; розширити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та допустити її на ділянки українсько-російського кордону, які Україна тимчасово не контролює; звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в окупованому Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями; припинити анексію Криму.

Головна мета акції – привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в Українській державі.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *