У Саакашвілі підтвердили, що оприлюднений лист справжній

Прес-служба лідера “Руху нових сил”  Міхеіла Саакашвілі підтвердила справжність листа, який опублікував прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

Про це йдеться у коментарі прес-служби для УП.

 “Це лист відповідального політика, який буде розкачувати будку олігархів, але ніколи Україну. Те що Банкова опублікувала цей лист – це слабка позиція”, – вважають представники Саакашвілі.

За твердженнями прес-служби політика, завдяки публікації листа хотіли дискредитувати лідера “РНС”.

“Вони намагалися дискредитувати Михеіла Саакашвілі за допомогою “витоків” інформації начебто він просив пробачення і обіцяв зняти намети біля ВР і припинити марші. Так от це все брехня”, – підкреслили у прес-службі.

19 грудня прес-секретар глави держави Святослав Цеголко опублікував лист Міхеіла Саакашвілі до президента Петра Порошенка.

У листі до президента Петра Порошенка екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі зізнався, що допускав і допускає багато політичних помилок.

Про це заявив 19 грудня прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

 Він також публікує сам лист.

 

 В документі, Саакашвілі зокрема вказує на “абсурдність” звинувачень у співпраці з ФСБ на його адресу.

Цеголко пояснює, що рішення оприлюднити лист було прийнято “з огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа”.

Згідно з документом, Саакашвілі висловився за деескалацію ситуації, пообіцяв не вдаватися до подальшої дестабілізації і запропонував переговори “з уповноваженим представником”.

“Натомість, як свідчить штурм Міжнародного центру культури і мистецтв на Алеї Героїв Небесної Сотні, свого слова пан Саакашвілі не дотримався”, – зазначає Цеголко.

18 грудня Міхеіл Саакашвілі підтвердив, що писав листа президентові України Петрові Порошенку з закликом до деескалації конфлікту та початку політичного діалогу.

Лідер партії “Рух Нових сил” Міхеїл Саакашвілі не сам написав лист президенту України Петру Порошенку. На це він звернув увагу журналіст Сергій Гришин у коментарі під заявою прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган у Facebook.

“Секундочку. Ось Цеголко публікує лист Саакашвілі Порошенку. І там почерк як на першому фото”, – заявив журналіст.

У Саакашвілі підтвердили, що оприлюднений лист справжній

У Саакашвілі підтвердили, що оприлюднений лист справжній

У Саакашвілі підтвердили, що оприлюднений лист справжній

Він зазначив, що підпис ближче до другого знімка.

“У тебе зазначено, що Саакашвілі власноруч написав заяву в ІТТ. А тепер виходить, що ні сам писав, почерк інший зовсім. І знаєш до чого це нас приводить? До простого висновку, про який я давно кажу – брешуть обидві сторони. І брешуть весь час. Порошенко, Саакашвілі, Луценко, Аваков, безперервно брешуть “, – зазначив він.