Loading...

“Вони не повинні веселитися у Різдво, коли через них гинуть люди”: У Німеччині вимагають ввести нові санкції проти РФ

Норберт Реттген також заявив, що уряду Німеччини доведеться “поговорити” з Франсуа Фійоном, оскільки його позиція щодо Москви не збігається з позицією ФРН.

Голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген і депутат від партії “Союз-90/Зелені” Франциска Брантнер звернулися до німецького парламенту з вимогою запровадити нові санкції проти Росії. Як повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Spiegel, до рук журналістів потрапив документ, в якому Росії інкримінують скоєння військових злочинів на території Сирії.

“Передусім санкції повинні вдарити по винуватцях цих жахливих злочинів. Вони літають на Різдво до Парижа і Мюнхена, а в Сирії гинуть жінки і діти – цього не повинно бути”, – йдеться в документі. “Так, санкції діють повільно, але російський президент повинен розуміти, чого йому коштуватимуть його рішення” – цитує видання.

Сьогодні вдень в інтерв’ю агентству AFP Реттген також заявив, що уряду Німеччини доведеться “поговорити” з Франсуа Фійоном, оскільки його позиція щодо Москви не збігається з позицією Німеччини. Реттген побоюється, що Фійон може наполягти на знятті санкцій із Росії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *