У нинішній владі ніхто не вміє і не хоче розвивати економіку – експерт

В мене питання: ЯК? Як вони збираються впоратися з наступаючою фінансовою кризою?

Валюти в країні хронічно не вистачає. І з урахуванням відмови МВФ від надання наступних траншів, покривати прогнозний дефіцит торгового балансу в 6,5 млрд доларів до кінця року не буде чим.

Необхідність обслуговування зовнішніх боргів і кон’юнктурне бажання стабілізувати курс долара призводять до того, що золотовалютні резерви України скорочуються вже 4-й місяць поспіль.

Пікове навантаження обслуговування зовнішніх боргів і відсутність кредитів МВФ, приведуть до ще більшого падіння міжнародних резервів. А поповнювати їх вже буде нічим.

Це гарантована девальвація гривні, і продовження наростання інфляції.

І, це все, в рік виборів.

Що вони збираються робити? Системних відповідей немає. Є ситуативні смикання, як, наприклад, випуск середньострокових і короткострокових ОВДП. Які, насправді, ситуативно, короткочасно, знімають проблему. Але, реально, її лише тільки посилюють.

Виходів з такої сумної ситуації, тільки два.

Це реальне зростання економіки, і блокування тотальної корупції, яка призводить до відтоку мільярдів доларів за межі України, на офшорні рахунки. Але, ні те, ні інше, в наших реаліях неможливо.

Розвивати економіку в нинішній владі не вміє і не хоче ніхто. Просто, немає таких фахівців у владі. А слухати професіоналів вони не вміють.

А зупинити корупцію, це означає наступити на хвіст олігархам. Хто ж на це піде, коли олігархи цих людей в цій системі, за рахунок корупційних потоків, і втримують.

Замкнуте коло. Яке може привести до обвальної девальвації гривні, і скаженої інфляції. Від яких, як завжди, постраждають пересічні українці.

Дуже хочеться почути від представників влади, як вони збираються впоратися з наростаючими фінансовими проблемами.

Павло РОДНІН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *