У Нацраді з телерадіомовлення вважають, що Артеменка має бути поновлено на посаді

Якщо Юрій Артеменко не хоче працювати в Нацраді з телерадіомовлення, то після скасування указу екс-президента Петра Порошенка про звільнення з посади голови відомства він може подати заяву про відставку в Нацраду, і її можуть задовольнити, зауважила перший заступник голови ради Ольга Герасим’юк.
Скасування президентом України Володимиром Зеленським указу екс-глави держави Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка, який керував Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення України, означає, що Артеменко має повернутися на роботу в Нацраду.
Про це виданню “Детектор медіа” заявила перший заступник голови відомства Ольга Герасим’юк.
“Я не буду оцінювати укази президента. Але ситуація, яку вони пропонують: я думаю, що Юрій Артеменко має бути поновлений як голова Національної ради, коли він з’явиться фізично в Національній раді, тому що трудова книжка у нього на руках”, – сказала вона.
Перший заступник голови Нацради зазначила, що якщо Артеменко досі відчуває “просту людську втому”, якою він пояснював бажання звільнитися, йому слід подати заяву, яку можуть розглянути і задовольнити на засіданні Нацради.
На думку Герасим’юк, Артеменко “цілком може залишатися і допрацьовувати головою Національної ради свою каденцію до 7 липня”.
4 травня Юрій Артеменко, який із 2014 року обіймав посаду голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, подав у відставку. Порошенко задовольнив його прохання і призначив членом Нацради Володимира Горковенка, який працював в Адміністрації Президента.

7 травня Порошенко призначив Артеменка членом Нацкомісії держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *