У Нацраді пояснили причини продовження ліцензії каналу “Інтер”

“Інтер” з 7 жовтня буде змушений дотримуватися квот щодо української мови

Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський пояснив причини продовження ліцензії каналу “Інтер”. Про це Сергій Костинський написав в Facebook.

Як зазначається, 7 жовтня запрацює закон про квоти на телебаченні, який передбачає 75% державної мови від загального тижневого ефіру.

Тому “Інтер”, на думку Костинського, буде змушений українізуватися. Він нагадав, що закон передбачає 75% державної мови від загального тижневого ефіру всіх телеканалів.

“Серед шанувальників” Інтера “досить шанувальників Радянського Союзу і” Русского мира”, які хаять українську державу, українську культуру і українську мову. Ці люди готові дивитися через супутник російські телеканали. Але вони дивляться” Інтер “, поки він є”, – зазначив він.

Костинський додав, що в таких умовах телеканал стане інструментом українізації значної частини українського суспільства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал “Інтер” на 4 млн 46 тис. гривень за розпалювання ворожнечі під час трансляції концерту до 9 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *