Loading...

У NASA змінили дати знаків Зодіаку

Крім того, агентство пропонує додати в зодіакальний круг нове сузір’я. Тринадцятим знаком стане Змієносець
Вчені NASA опублікували на освітньому порталі агентства NASA Space Place статтю, в якій розповідається про зміну положення зірок на сучасному небі по відношенню до їх розташування в часи астрономів Стародавнього Вавилона, які вперше сформулювали систему з 12 ключових сузір’їв – Зодіак. Ця система описує положення Сонця в момент народження людини. За твердженням вчених новий Зодіак складається з тринадцяти сузір’їв.
«Структура зодіаку, якої ми зараз користуємося, була створена ще в Стародавньому Вавилоні», – розповідає астроном Парку Канкл.
Через 3 тисячі років становище земної осі помітно змінилося, змінився і малюнок зоряного неба, тому в древневавилонську систему необхідно вносити коригування.
Оскільки в Вавилоні використовувався календар з 12 місяців, заснований на фазах Місяця, то дуже зручно було поділити зодіак на 12 рівних частин, які відповідають місяцям. І незважаючи на те, що стародавні вчені нараховували 13 зодіакальних сузір’їв, від одного для зручності довелося відмовитися.
Новим знаком зодіаку повинен стати Змієносець, який на небосхилі знаходиться між Скорпіоном і Стрільцем. Сонце, за даними NASA, проходить по екліптиці через сузір’я Змієносця з 30 листопада по 18 грудня. Його знак являє собою латинську букву «U» перечеркнуту хвилястою лінією, схожою на знак «тильда» – «~».
Відповідно, зрушаться і календарні дати звичних знаків Гороскопа.
Cosmopolitan тим часом публікує оновлений гороскоп, в ньому вже враховано і змінені дати, і новий знак Змієносець:
Козеріг: 20 cічня – 16 лютого

Водолій: 16 лютого – 11 березня

Риби: 11 березня – 18 квітеня

Овен: 18 квітня – 13 травня

Тілець: 13 травня – 21 червня

Близнюки: 21 червня – 20 липня

Рак: 20 липня – 10 серпня

Лев: 10 серпня – 16 вересня

Діва: 16 вересня – 30 жовтня

Терези: 30 жовтня – 23 листопада

Скорпіон: 23 листопада – 29 листопада

Змієносець: 29 листопада – 17 грудня

Стрілець: 17 грудня – 20 січня

Варто відзначити, що Змієносець може виявитися не останнім додаванням до зодіакальної системи – ще в 1970-х роках пропонувалося включити в зодіак ще одне сузір’я – Кіта, – і сформувати систему з 14 знаків.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *