У МІСТІ ТА РАЙОНІ ТРИВАЄ ТЕНДЕНЦІЯ ДО ВИМИРАННЯ

Як повідомили у Переяслав-Хмельницькому відділі ДРАЦС, в останній місяць зими у місті було зареєстровано 32-оє немовлят, серед яких 15 хлопчиків і 17 дівчаток. У районі народилося троє діток — 2 хлопчики і одна дівчинка. Всі вони з’явилися на світ в одному селі — у Студениках.

Батьки називали своїх кровиночок і незвичними іменами. Серед таких — Фелікс, Аміна, Евеліна.

В останній місяць зими в Переяславі помер 51 житель міста. Серед покійних було 29 жінок і 22 чоловіки. Найстаршою небіжчицею стала бабуся у віці 98 років, а наймолодшим пішов в інші світи 30-річний чоловік.

Картинки по запросу демографія фото

У районі віддало Богу душу 45 людей. Серед них 29 жінок і 16 чоловіків. Найстаршою небіжчицею була жінка у віці 94 роки, а наймолодшим 29-річний житель одного з сіл. Як бачимо, невтішна тенденція перевищення смертності над народжуваністю в нашому регіоні триває.

В місті смертність у лютому перевищила народжуваність на 19, а в районі аж на 42-є осіб. Нагадаємо, що у січні цього року на світ з’явилося 45 немовлят, а відійшли в інші світи 109 людей.

За минулий рік на Переяславщині померло 1119 осіб, тоді як народилося лише 468.

У лютому були й приємні дні, люди гуляли весілля. На рушник стали 25 подружніх пар. Лише одна з них з району, а саме з Денис. Найстаршою парою були 69-річний чоловік та 72-річна жінка з Переяслава. Двом наймолодшим нареченим виповнилося по 23 роки, а їх ніжним половинкам по 21-му.

До речі, дві наші землячки вийшли заміж за іноземців — один із них з Польщі, а другий з Німеччини.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *