У Харкові вибухнув ангар: є жертви

У Харкові 2 квітня трапилася масштабна пожежа після вибуху в металевому ангарі на виробничому підприємстві, яке займалося переробкою насіння соняшника на олію. Внаслідок цього загинув молодий працівник, ще один отримав опіки. Про надзвичайну подію на вул. Новомосковській, 8а рятувальникам і в поліцію сповістили приблизно о 04:00. Про це інформує сайт Державної служби з надзвичайних ситуацій України 

До місця пожежі направили одразу п’ять пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС на автоцистернах. За словами пожежників, внаслідок вибуху металевий ангар зазнав повної руйнації, там продовжували горіти уламки та залишки обладнання.

Площа займання становила 600 кв. м. До ліквідації його наслідків довелося додатково залучити ще чотири пожежні автоцистерни й три одиниці спеціальної рятувальної техніки.

Пожежа трапилася після вибуху в металевому ангарі

На місці пожежі виявили тіло загиблого працівника 1997 року народження. Ще один робітник 1983 р. н. отримав опіки обличчя, його госпіталізували до опікового центру Харкова.

Вогнеборці локалізували вогонь о 05:39. Далі тривали роботи з остаточної ліквідації локальних місць горіння. Причина виникнення надзвичайної події встановлюється.

 

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”