Степанов: станом на 2 квітня у Києві зайнято майже 84% ліжок із киснем

У Києві станом на 2 квітня зайнято майже 84% ліжок із киснем – це найвищий показник в Україні. Напружена ситуація також спостерігається в регіонах, які перебувають у “червоній” зоні епідемічної безпеки. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Так, у Львівській області зайнято 81% ліжок із киснем, у Житомирській – майже 71%, у Миколаївській області – 71,5%.

Водночас на західній Україні, в областях, які першими потрапили в “червону” зону, ситуація стабілізувалася – це Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька області.

Зменшилася кількість госпіталізованих людей, як наслідок звільняються ліжка. Нині показники заповнюваності ліжок із киснем менш ніж 50%, ситуація з кожним днем поліпшується”, – зазначив Степанов.
Нагадаємо:
Станом на ранок п’ятниці, 2 квітня, в Україні офіційно підтверджено 1 711 630 випадків коронавірусної інфекції. З них рекордні 19 893 – виявлені за минулу добу.
1 квітня, на коронавірус у Львівській області захворіло 1 668 осіб, що стало найбільшим приростом серед регіонів України.
Також багато нових заражених виявили в Одеській – 1 608, Київській – 1 273, Харківській – 1 494, Хмельницькій – 1 351 і Дніпропетровській областях – 1 178.
Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”