Loading...

У Черкасах представники “національних дружин” не випускали депутатів міськради із залу засідань, поки ті не ухвалили бюджет

За словами представника “Національного корпусу” Дмитра Кухарчука, активісти прийшли на засідання міської ради Черкас, щоб “простягнути депутатам руку допомоги”.

Міська рада Черкас 29 січня ухвалювала бюджет на 2018 рік у присутності представників так званих “національних дружин”. Про це повідомило місцеве видання “Прочерк”.

Дехто з депутатів відмовився голосувати, але активісти в камуфляжі і чорних масках попередили, що нікого не випустять, поки фінансовий документ не буде ухвалено.

У підсумку бюджет схвалили із п’ятої спроби. “За” проголосувало 22 депутатів, ще 12 утрималося і один висловився проти (загалом міськрада складається зі 42 представників).

Перед голосуванням представник “Національного корпусу” Дмитро Кухарчук заявив, що активісти прийшли на засідання, щоб “простягнути депутатам руку допомоги, якщо вони самі не можуть домовитися між собою”.

За словами голови координаційної ради учасників АТО Черкаської області Олександра Тихонова, ветерани “мають на це моральне право”.

“Ці хлопці захищали Україну й вони – частина територіальної громади”, – підкреслив він.

Після схвалення бюджету міськрада Черкас також проголосувала за саморозпуск

Наступного дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відвідував у селищі Оршанець під Черкасами Головний центр Держприкордонслужби і підкреслював, що “парамілітарні утворення, які намагаються позиціонувати себе на вулицях міст, не є законними”.

29 січня партія “Національний корпус” повідомила, що привела до присяги в Києві приблизно 600 учасників “національних дружин”. За словами лідера партії Андрія Білецького, ці активісти щодня виходять на патрулювання вулиць міст України і борються з наркоторгівлею та “алкогольним геноцидом українського народу”.

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко підкреслив, що такі громадські організації повинні координувати свою діяльність із представниками Національної гвардії або Національної поліції. Він нагадав, що перевіряти документи у громадян можуть лише правоохоронці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *