РОЗГЛЯД АПЕЛЯЦІЇ ГЕНЕРАЛА НАЗАРОВА ПОЧАВСЯ ЗІ СКАНДАЛУ

Обвинувачуваний військовий оскаржує рішення суду.

Зі скандалу розпочалось перше засідання із розгляду апеляції генерала Назарова. Перепалка в суді Дніпра сталася між родичами загиблих десантників та прихильниками обвинувачуваного генерала, йдеться у ТСН.12:00.

Суд першої інстанції ще навесні визнав Віктора Назарова винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військових в катастрофі Іл-76 в Луганському аеропорту, який у 2014 році збили бойовики.

Назаров, який на той час керував штабом АТО, мав розвіддані про засідку і знехтував ними – так вирішив Павлоградський суд. Його ухвалою генерала засудили до семи років тюрми. Однак це рішення генерал оскаржує в апеляційному суді і, відповідно, досі лишається на волі. Як і раніше, Назаров заявляє, що не винен.

“Я впевнений, що я не винуватий, в моїх діях не було складу кримінального правопорушення. Я впевнений, що суд першої інстанції виніс незаконне, неправосудне і упереджене рішення”, – каже Назаров.

Родичі ж бійців впевнені: за загибель людей він має відповісти.

“Сьогодні достеменно стане відомо, чи існує верховенство права під тиском високопосадовців. Тобто сьогодні вирішиться, чи буде покараний винний у справі Іл-76”, – впевнена сестра загиблого десантника Іляна Гайдук.

Нагадаємо, генерала Назарова засудили до семи років тюрми за катастрофу Іл-76. Вирок генералові читали кілька годин. Його визнали винним у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 військових улітку 2014-го року.

Рідні загиблих в Іл-76 десантників не задоволені вироком генералу Назарову
Рідні загиблих в Іл-76 десантників не задоволені вироком генералу Назарову. Родичам жертв покарання здається недостатнім. Людей обурює, що генерал мав дані розвідки про засідку, але все одно віддав наказ літакам вирушати на Луганськ.

<iframe width=”720″ height=”576″ src=”//1plus1.video/video/embed/ItKkvQ8R” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *