Loading...

Суд зобов’язав Луценка розслідувати офшори Порошенка

22 червня Печерський райсуд Києва зобов’язав Генпрокуратуру зареєструвати заяву екс-глави СБУ Валентина Наливайченка щодо офшорної компанії Intraco, яку пов’язують з президентом Петром Порошенком. Про це Наливайченко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в заяві від 16 травня йдеться про дві інші офшорні компанії – Kitromi Limited i Vincenz Limited, які, як він стверджує, пов’язані з Intraco.

Крім Генпрокуратури, Наливайченко подав цю заяву також в НАБУ і комітет Ради з питань запобігання та протидії корупції.

“Майже рік (!) ГПУ уникала законних дій по перевірці поданих їй фактів, не вносячи дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР). Тепер, згідно з прийнятим судом рішенням, що пропонується вашій увазі, ГПУ зобов’язана зареєструвати мою заяву і внести в ЕРДР відомості про кримінальне правопорушення “, – написав він.

Як відомо, власником компанії Intraco є заступник гендиректора компанії президента Петра Порошенка Roshen Сергій Зайцев. Однак обидва стверджують, що ставлення до Intraco не мають.

Як повідомляла “Країна”, в Раді успішно поховали створення спеціальної комісії по офшорам Порошенко. Після довгих дискусій в коаліції все ж погодилися на створення комісії. Однак депутати ніяк не могли домовитися, що саме вона повинна розслідувати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *