Loading...

“ЦІННІ КАДРИ ЯНУКОВИЧА НЕ ДОВГО СИДІЛИ В ЗАПІЧКУ”. СКАНДАЛЬНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ В КМДА

Він стверджує, що транспортом в Києві тепер керуватиме чиновник, який “засвітився” в корупційній діяльності.

Керівником департаменту транспортної інфраструктури КМДА призначили чиновника часів Януковича –

У Кличка знайшли нову роботу для паркувальників після заборони збирати гроші з водіїв
Сергія Симонова.

 

Про це повідомляє журналіст Дмитро Гнап.

“За минулої влади він був правою рукою “лісника Януковича”. Нагадаю, “лісник Януковича” – це Віктор Сівець, що за попереднього президента очолював Державне агентство лісових ресурсів і грабував українську лісову галузь як скажений.

А Симонов при ньому очолював ДП “Укрлісконсалтинг” – корумповану структуру, через яку з державних лісництв викачувалися мільйони. Лісгоспи змушували продавати деревину на експорт через “Укрлісконсалтинг” за заниженою ціною. А за кордоном фірми Сівця вже збували її за світовими цінами. Збитки тоді тільки офіційно оцінювалися в майже мільярд гривень”, – стверджує Гнап.

Він також за уважив, що після Євромайдану Генпрокуратура порушила низку  кримінальних проваджень щодо оборудок “Укрлісконсалтингу”, Сівець “втік до росіян”, а Симонов “спочатку пересидів в кущах, потім покерував “Київзеленбудом”.

Симонов народився в Авдіївці на Донеччині. 2005 року отримав диплом магістра з правознавства  Донецького національного університету, а 2014 – диплом магістра державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Із лютого 2015 року до квітня 2016 року був генеральним директором КО “Київзеленбуд”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *